Jedni chwala wygode, wiekszosc innych narzekaja do naukowe trudnosci i mozesz podejrzewaja nieuczciwosc systemu
Nie bede mial sciemniac � aplikacja wie jak sie zejsc. Tylko mialem problemy z logowaniem i mozesz zmiana maila. To jest o tym wytyczne: Zmien uruchom ponownie codziennie Czysc cache od czasu do czasu Czasem typowy wznowienie telefonu pomaga W powazniejszych problemach � dzwon na supportu Nawet po niektorych niedociagniec, oprogramowanie sprawdza sie duzo lepiej…
